nowszy Czytaj nastepny starszy

Spotkanie członków Podlaskiego PTI

W dniach 20-21 września 2014 roku odbyło trzecie spotkanie członków Oddziału Podlaskiego PTI, poprzedzone posiedzeniem Zarządu Oddziału. Spotkania członkowskie z roku na rok stają się tradycją, coraz bardziej ciesząca się zainteresowaniem. W bieżącym roku, przy przychylności pięknej jesiennej pogody, do miejscowości Hołny Mejera przybyła rekordowa liczba członków Oddziału Podlaskiego PTI.

Spotkanie członkowskie rozpoczęto od powitania nowych członków, następnie przedstawiono wydarzenia z życia Oddziału Podlaskiego PTI. Kolejno, nadszedł czas na główny punkt briefingu: panele dyskusyjne.

Główną tematyką był Rozwój Podlaskiej myśli informatycznej, rozwiązywanie problemów dotykających tej dziedziny, nowinki informatyczne prezentowane przez przedstawicieli Centrum Komputerowych Sieci Rozległych Politechniki Białostockiej, a nastąpiła ożywiona dyskusja na tematy związane z aspektami informatyki.

Po długim, ale jakże owocnym forum, korzystając z dobrodziejstwa aury wszyscy przenieśli się na grunt towarzyski przy ognisku, gdzie kontynuowano rozmowy, wymianę doświadczeń i spostrzeżeń.

Drżyjcie Hołny Mejera przed kolejnym spotkaniem członków Oddziału Podlaskiego PTI, które odbędzie się we wrześniu 2015 roku, gdzie może zostać pobity tegoroczny rekord frekwencji.

Aktualności

2019-12-27 Zaproszenie na konferencję "Informatyka w rolnictwie" - 16.01.2020

Wspólna polityka rolna UE stawia nowe wyzwania i określa nowe cele do osiągnięcia. W najbliższej przyszłości główne cele to: zagwarantowanie rentownej produkcji żywności, zapewnienie zrównoważonego zarządzania zasobami naturalnymi i działaniami w dziedzinie zmiany klimatu oraz przyczynienie się do zrównoważonego rozwoju terytorialnego.

... czytaj wiecej
2019-09-18 Nagroda Edukacyjna OPPTINE

Polskie Towarzystwo Informatyczne - Oddział Podlaski, wykonując swoje statutowe zadania wspierania rozwoju informatyki i edukacji informatycznej, realizuje kolejną edycję Nagrody Edukacyjnej OP2TINE (2019).

 ... czytaj wiecej

2019-03-12 Międzynarodowy Dzień Liczby Pi

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów, studentów i pracowników do wspólnego świętowania Dnia Liczby Pi.

... czytaj wiecej
2018-11-03 Zaproszenie

 Zapraszamy na otwarcie wystawy o historii informatyki polskiej - "70 lat polskiej informatyki", która odnędzie się 8 listopada (czwartek)  o godz. 11:00 w siedzibie Politechniki Białostockiej, Aula W12B.